home home

Бөлім жаңалығы



Жергілікті бюджет қаражаты есебінен бөлінген білім беру гранттары иегерлерінің тізімі


1. «Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны:


Т.Ә.Ж.

Шифр және мамандық атауы

Оқу мерзімі

  1.  

Ахатова
Аяжан Манатовна

В002 -    Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Итемген Анаргүл Асылбекқызы

В002 -    Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Әмірхан
КәмилаТілеуқабылқызы

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Сағат
АйбануСағатқызы

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Жаканова
РаушанКенжибековна

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

ЕренкайыповаМамырНурлановна

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Әбдуалиева
АйнұрҚайратқызы

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі қысқартылған
оқу бөлімі  (3 жыл)

  1.  

Рыскулова
УлболсынАскарбековна

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі қысқартылған
оқу бөлімі  (3 жыл)

  1.  

ШөменАяулымТалғатқызы

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі қысқартылған
оқу бөлімі  (3 жыл)

  1.  

Жумагалиева Карина Нурбековна

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі қысқартылған
оқу бөлімі  (3 жыл)

  1.  

Дүйсен Анар Алмасқызы

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі қысқартылған
оқу бөлімі  (3 жыл)

  1.  

Сыздыкова Эльмира Дулатовна

В003 -Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Күндізгі қысқартылған
оқу бөлімі  (3 жыл)

  1.  

Әбілқасов
ДаниярҚайржанұлы

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Жумажанов Жансерик Жанмуратович

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Спичева
София Александровна

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Юсупов
НурмагамедШемилевич

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Муртазин
Шамиль Нагимович

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Ишмухаметов
Вадим Викторович

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Комшабаева
Ева Дмитриевна

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Баешев
Рустэм Санжарович

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі қысқартылған
оқу бөлімі  (3 жыл)

  1.  

ШакеновНариманАманжолович

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Берикбаева
Аида Жанболатовна

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Клочков
Илья Викторович

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Пазылбекова
АкниетМухитовна

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Кипчакова
Диана Тимуровна

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Омирбек
БотакөзМуратбекқызы

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Мұқан
ӘзизаЕрланқызы

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Барыс
АнарЕрікқызы

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

ЭрмуратСалтанат

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Киева
Лидия Андреевна

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Шайменова
ЕңілікЕлтайқызы

В020-Арнайы педагогика мамандарын даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Дихан Жұлдызай Нариманқызы

В031-         Сән, интерьер дизайны және өнеркәсіп дизайны

Күндізгі оқу бөлімі
(5 жыл)

  1.  

Мұстафина Анар Аманжолқызы

В031-         Сән, интерьер дизайны және өнеркәсіп дизайны

Күндізгі оқу бөлімі
(5 жыл)

  1.  

Кайрат Назира

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Әбдіғасыр Бибігүл Асқарбайқызы

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Оразалиева Акзия Абдыкадир кизи

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Сагатова Алуа Сагатовна

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Ерубаева Индира Амангелдіқызы

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Қамидулла Мөлдірмахаббат Қуандыққызы

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Оралбай Жанар

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Рахым Сагыныш Муратқызы

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Калиева Аида Гомаровна

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

  1.  

Кожухин Илья Дмитриевич

В042-Журналистика және репортер ісі

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

2. «Ө. А. Байқоңыров атындағы Жезқазған университеті» акционерлік қоғамы:


Т.Ә.Ж.

Шифр және мамандық атауы

Оқу мерзімі

1

Кудашев
Даниил Ринадович

В005 - Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

3. «Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті» Шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны:


Т.Ә.Ж.

Шифр және мамандық атауы

Оқу мерзімі

1

Қаппар
РүстемСерікұлы

В071-Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

2

Сафаров
РамзесДжейхун - оглы

В071-Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

3

ТөлегенӘлішерНұрлығаянұлы

В071-Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

4

Ли Диас Евгеньевич

В071-Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

5

Бойко Никита Викторович

В071-Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

4. «Т. Қ. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы»  Республикалық мемлекеттік мекеме:


Т.Ә.Ж.

Шифр және мамандық атауы

Оқу мерзімі

1

Рахатов Архат Куанышевич

В027-Театр өнері

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

2

Игілік Нұрайым Амантайқызы

В027-Театр өнері

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

3

Төлеген Ұлан

В027-Театр өнері

Күндізгі оқу бөлімі
(4 жыл)

5. «С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті»  акционерлік қоғамы:


Т.Ә.Ж.

Шифр және мамандық атауы

Оқу мерзімі

1

Сейтбатталов
ІлиясАмантайұлы

В083-Ветеринария

Күндізгі оқу бөлімі
(5 жыл)

2

Маметова
Аида  Сагындыковна

В083-Ветеринария

Күндізгі оқу бөлімі
(5 жыл)

3

Чумакаева
АлуаАсқарқызы

В083-Ветеринария

Күндізгі оқу бөлімі
(5 жыл)

4

Уксукбаева  Диана  Хайруллаевна

В083-Ветеринария

Күндізгі оқу бөлімі
(5 жыл)

6.  «Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны:


Т.Ә.Ж.

Шифр және мамандық атауы

Оқу мерзімі

1

Елегенова Сабина
Сарсенбайқызы

В083-Ветеринария

Күндізгі оқу бөлімі
(5 жыл)


Артқа оралу


Жаңа сайттың дизайнын қалай бағалайсыз?
Өте жақсы
Жақсы
Онша емес
Ескі дизайн жақсы болған
Нашар

Дауыстар мұрағаты


Мекен-жай

Қарағанды қ., Әлиханов к.19, 100008

Телефон

8 (7212) 41 13 19

Әлеуметтік желілер

© 2015 «Қарағанды облысының білім басқармасы» ММ
Сайтты әзірлеу және қолдау: «Creatida» Интернет компаниясы